Předsezoní turnaj ve stolním tenisu

Oddíl stolního tenisu uspořádal dne 16.09.2017 v sokolovně T.J. předsezoní turnaj, jehož se zúčastnili spřátelené oddíly ze Smrčovce na Klatovsku, Skomelna a Holoubkova. I v tak nabyté konkurenci se domácí prosadili.

IMG 20170916 091926 ANIMATION

Turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu konaný dne 01.04.2017

V sobotu 01.04.2017 se od 09:00 hodin pod patronací oddílu stolního tenisu uskutečnil turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu.

Na turnaj se dostavilo celkem 14 účastníků, kteří se utkali ve třech základních skupinách.

Ze základních skupin posoupili všichni účastníci do dvou vyřazovacích pavouků, jednoho pro neregistrované a jednoho pro registrované hráče stolního tenisu.

Okresní kolo Západočeského poháru mužů ve stolním tenisu konané dne 21.01.2017

Dovoluji si Vás informovat o výsledcích okresního kola Západočeského poháru mužů, které se uskutečnilo v sobotu 21.01.2017 od 08:00 hodin v Sokolovně na Oseku.

Turnaje se zúčastnilo celkem 30 přihlášených hráčů v osmi skupinách po čtyřech hráčích, když dvě skupiny byly doplněny nesoutěžními duely domácích pořádajících zástupců tak, aby si všichni zúčastnění mohli odehrát minimálně tři zápasy ve skupině.

Zvítězil Pavel Jícha (Sokol Břasy), na druhém místě se umístil Michal Rückauf (Sokol Skomelno) a třetí se umístil František Sýkora (Sk Rokycany), viz. přiložené foto.

Na web

Pokračovat ve čtení

Turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu

t SokolOsek02 pingpongVážení členové TJ SOKOL OSEK U ROKYCAN,

dovoluji si Vás pozvat na turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu, který se uskuteční dne 28.03.2015.
Registrace na turnaj bude probíhat na sále Sokolovny od 08:30 hodin do 09:00 hodin, kdy bude turnaj zahájen.

Přijďte si zahrát a pobavit se s Námi.
Za oddíl stolního tenisu
Pavel Sloup ml.

Stolní tenis v Oseku

Stolní tenisOddíl stolního tenisu TJ Sokol Osek u Rokycan byl založen v roce 1999 převážně tzv. náplavou (hráči Oseku nepůvodními). V průběhu let však získal základnu v místních, nově místních i nových přespolních hráčích. V průběhu své existence se oddíl samotný úspěšně rozšiřoval. Samostatnou kategorií bylo i několik let výchovy mládeže. Po prvních sezonách jediného týmu v okresní soutěži byly postupně založeny týmy další. Do sezony 2011/2012 tak byl do okresních soutěží přihlášen i tým s pořadovým číslem 4 - TJ Sokol Osek u Rokycan "D", kdy oddíl stolního tenisu má ve všech 4 okresních soutěží vždy po jednom týmu. Členskou základu v roce 2014 tvoří okolo 20 aktivně hrajicích členů a to jak z Oseka, tak z okolních vsí i měst. Průběžné výsledky jednotlivých týmů lze sledovat na webu www.pinec.info.