Stolní tenis v Oseku

Stolní tenisOddíl stolního tenisu TJ Sokol Osek u Rokycan byl založen v roce 1999 převážně tzv. náplavou (hráči Oseku nepůvodními). V průběhu let však získal základnu v místních, nově místních i nových přespolních hráčích. V průběhu své existence se oddíl samotný úspěšně rozšiřoval. Samostatnou kategorií bylo i několik let výchovy mládeže. Po prvních sezonách jediného týmu v okresní soutěži byly postupně založeny týmy další. Do sezony 2011/2012 tak byl do okresních soutěží přihlášen i tým s pořadovým číslem 4 - TJ Sokol Osek u Rokycan "D", kdy oddíl stolního tenisu má ve všech 4 okresních soutěží vždy po jednom týmu. Členskou základu v roce 2014 tvoří okolo 20 aktivně hrajicích členů a to jak z Oseka, tak z okolních vsí i měst. Průběžné výsledky jednotlivých týmů lze sledovat na webu www.pinec.info.

Samotný stolní tenis je sportem odehrávajícím se v průběhu zimy, kdy sezóna pravidelně začíná v říjnu a končí v dubnu.

Stolní tenisOddíl stolního tenisu TJ Sokol Osek u Rokycan

• je pravidelným úřastníkem brigád TJ a spolupořadatelem společenských akcí,
  • je pravidelným organizátorem turnaje neregistrovaných stolních tenistů vždy po skončení soutěžní sezony
  • a je pravidelným pořadatelem jednoho nebo i obou zimních turnajů registrovaných a to Okresního přeboru mužů v předvánočních dnech a okresního kola Západočeského poháru mužů ve dnech lednových.
  • /stolni-tenis/25-turnaj-neregistrovanych-ve-stolni-tenisu.html