Okresní kolo Západočeského poháru mužů ve stolním tenisu konané dne 21.01.2017

Dovoluji si Vás informovat o výsledcích okresního kola Západočeského poháru mužů, které se uskutečnilo v sobotu 21.01.2017 od 08:00 hodin v Sokolovně na Oseku.

Turnaje se zúčastnilo celkem 30 přihlášených hráčů v osmi skupinách po čtyřech hráčích, když dvě skupiny byly doplněny nesoutěžními duely domácích pořádajících zástupců tak, aby si všichni zúčastnění mohli odehrát minimálně tři zápasy ve skupině.

Zvítězil Pavel Jícha (Sokol Břasy), na druhém místě se umístil Michal Rückauf (Sokol Skomelno) a třetí se umístil František Sýkora (Sk Rokycany), viz. přiložené foto.

Na web

V krajském kole dne 04.02. budou náš okres reprezentovat následující hráči, kteří po omluvě výše umístěných hráčů v rámci turnaje, tuto reprezentační roli přijali.

1. František Sýkora - SK Rokycany
  2. Jan Mudra - TJ Hrádek
  3. Lukáš Soukup - SK Rokycany
  4. Petr Hofman ml. - Sokol Skomelno

Velké poděkování patří všem členům domácího pořádajícího oddílu za přípravu a organizaci turnaje.

• /stolni-tenis/46-turnaj-neregistrovanych-ve-stolnim-tenisu-konany-dne-01-04-2017.html
  • /stolni-tenis/25-turnaj-neregistrovanych-ve-stolni-tenisu.html