Turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu konaný dne 01.04.2017

V sobotu 01.04.2017 se od 09:00 hodin pod patronací oddílu stolního tenisu uskutečnil turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu.

Na turnaj se dostavilo celkem 14 účastníků, kteří se utkali ve třech základních skupinách.

Ze základních skupin posoupili všichni účastníci do dvou vyřazovacích pavouků, jednoho pro neregistrované a jednoho pro registrované hráče stolního tenisu.

V kategorii neregistrovaných zvítězil M. Rybář, před druhým J. Maršíkem a třetí se umístil R. Zdvořák (viz. fotografie níže, fotografie je rovněž odkazem do fotoalba z akce).

Stupne vitezuDoplňkově byl na program zařazen i turnaj v losované čtyřhře, kdy si každý z neregistrovaných k sobě do dvojice vylosoval jednoho registrovaného hráč. V této soutěži zvítězila dvojice J. Marší ml. a S. Zoubele ml.

Za pořadatele patří všem zúčastněným díky za podané výkony a předvedeného sportovního ducha.