Turnaj neregistrovaných ve stolním tenisu konaný dne 13.04.2019

Dne 13.04.2019 se od 09:00 hodin pod patronací oddílu stolního tenisu uskutečnil turnaj neregistrovaných ve stolní tenise v Sokolovně na Oseku.

Turnaj se v tomto roce konal na nově pořízených stolech Donic s 25 mm širokou hrací deskou, které nahradily stoly sloužící oddílu 15 let.

Turnaje se zúčastnilo celkem 21 hračů, kteří nejdříve odehráli skupinu společně registrovaní a neregistrovaní, když pořadí ve skupině bylo rozhodné pro nasazení v pavouku.

V části turnaje neregistrovaných zvítězil Šimon Dudl, druhý se umístil Jiří Maršík, třetí Jakub Sloup a čtvrtý Roman Zdvořák.

V části turnaje registrovaných pro členy T. J. zvítězil Slavomír Zoubele ml., druhý se umístil Pavel Sloup, třetí Jan Šperl a čtvrtý Slavomír Zoubele.

Fotogalerie z turnaje je dostupná zde.

Za pořadatelský oddíl patří díky všem zúčastněným

• /stolni-tenis/54-okresni-prebor-muzu-ve-stolnim-tenisu-01-12-2018.html