Všestrannost v Oseku

Oddíl všestrannosti pod záštitou starosty Jaroslava Hlůžka a členů výboru T.J. pořádá kulturní a sportovní akce pro všechny členy T.J. a veřejnost v průběhu celého roku.

Cvičení žen

Cvičení žen otevřené veřejnosti probíhá formou zumby, aerobiku a strečinku. Cvičební náčiní potřebné pro každý ze tří druhů cvičení T.J. vlastní.

Gymnastika děti

Osek - KamýkOddíl gymnastiky a sokolské všestrannosti probíhá jednou týdně v délce 90ti minut a je určen dětem věkové kategorie 5 - 18 let. V současné době je přihlášeno kolem 50ti dětí a zájem nadále roste. Stabilní trenérský kádr je již sedmým rokem tvořen čtyřmi obětavci a při rostoucím počtu členů oddílu pociťujeme, že je to nedostatečné. Apelujeme na stávající i bývalé členy Sokola, aby přišli a stali se cvičiteli, kteří mají zájem podílet se aktivně na výchově mladé generace. Jde o činnost přinášející naplnění a radost.

Pokračovat ve čtení

Cvičení nejmenších

Cvičení nejmenších Sokolíků se svými rodiči, tetami a babičkami přináší možnost pohybu jak pro malé tak i jejich doprovod.